مهتاب پلاست اصفهان - تولید نایلون کشاورزی

star
 • کد آگهی 1818573
 • مدیریت محسن فضیله
 • موقعیت اصفهان › اصفهان
 • آدرس اصفهان، شهرک صنعتی کمشچه، خیابان حافظ شرقی
 • تلفن همراه 09131191413
 • راه های ارتباطی
 • شرح خدمات گروه تولیدی مهتاب پلاست فعالیت خود را از سال 1370 با تکیه بر دانش فنی نیروهای جوان و کارآمد در شهر اصفهان آغاز و نزدیک به 30 است که در زمینه تولید انواع نایلون های کشاورزی پیشرو است. استفاده از روش های مدرن و اصولی مطابق با استانداردها، استفاده از مواد اولیه باکیفیت، بهره گیری از نیروهای متخصص و باتجربه و مشتری مداری از جمله دلایل موفقیت مهتاب پلاست در طول این سال ها بوده است. تلاش تمامی اعضای این مجموعه ارائه بهترین و باکیفیت ترین محصولات با قیمت های مناسب برای استفاده کشاورزان است. هدف مدیریت مجموعه افزایش سطح کیفی محصولات و رضایت مندی مشتریان است.

  با توجه به توان بالای نیروهای داخلی در تولید محصولاتی که سالانه نمونه های مشابه خارجی آن ها با قیمت کمتر و کیفیت ضعیف تر وارد بازار میشود پیشنهاد میکنیم با اعتماد به تولیدات داخل از خرید نمونه های خارجی اجتناب کرده تا موجب افزایش اشتغالزایی و قطع وابستگی به سایر کشورها شویم.
  با توجه به تغییر سبک کاری و نقش انکارناپذیر فضای دیجیتال در کسب و کارها برآن شدیم تا خدمات خود را که پیش از آن به صورت حضوری ارائه میشد در سایت مهتاب پلاست نیز معرفی و با به روز رسانی مداومی که در سایت انجام خواهد شد؛ اطلاعات دقیق تری را در اختیار مشتریان قرار دهیم. امید که در این مسیر نیز از همراهی شما عزیزان برخوردار باشیم. شما میتوانید پیشنهادات و انتقادات خود را در راستای افزایش کیفیت محصولات مهتاب پلاست از طریق راه های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

  گروه تولیدی مهتاب پلاست با بیش از چند دهه سابقه فعالیت در زمینه تولید انواع نایلون های کشاورزی در ابعاد 50 تا 250 سانتیمتری آماده ارائه خدمات به صنف های مربوطه جهت کشت در فضای آزاد و زمینی میباشد.
خطایی رخ داده، ما نتوانستیم نقشه را بارگزاری کنیم مجددا تلاش بفرمایید
واتساپ راهنمای مشاغل ایران