چرا باید در سرچ گوگل قرار بگیریم؟

گوگل در ایران یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین موتور های جستجو بوده و روزانه میلیونها کاربر از نتایج آن در حوزه وب بهره مند می شوند.با توجه به نحوه عملکرد این موتور جستجو و رشد روز افزون استفاده از دنیای بی کران اینترنت و نیاز به نتایج درفضای اینترنت ما را وادار به بهره گیری از آن می کند.

فرض کنید قرار است بیلبوردی در سطح شهر اجاره کنید یا می خواهید تراکت پخش کنید. کدام نقطه را انتخاب می کنید؟ بی شک، به جایی ِ سراغ می روید که هزاران نفر در روز از آن محل عبور می کنند. غیر از این است؟ در تبلیغات آنالین هم همین مسئله صادق است. گوگل شلوغ ترین محلی است که میلیون ها نفر در طول روز، از آنجا رد می شوند.

آمار و ارقام زیر، قدرت گوگل را به خوبی نشان می دهند:

۸۳/۹ میلیارد نفر در ماه از گوگل بازدید می کنند؛

۹۱ درصد سهم بازار موتورهای جست وجو برای گوگل است

طی یک روز، ۸/۵ میلیارد جست وجو از طریق گوگل انجام می شود

۸۴ درصد مردم حداقل ۳ بار در روز از گوگل استفاده می کنند

۴۶ درصد جست وجوها برای یافتن محصول از گوگل آغاز میشوند.

از آن گذشته، شما باید تبلیغ را در محلی نشان دهید که کاربران موبایل را هم شکار کنید. اینجا هم گوگل بهترین انتخاب است؛ چراکه ۶۰ درصد جست وجوها از طریق موبایل انجام می شود. این اعداد و ارقام تنها گوشه ای از پشت صحنٔه گوگل است؛ اما به اندازٔه کافی، قدرت این موتور جست وجو را نشان میدهند.

وسوسه شده اید که تبلیغ خود را به جست وجوگرهای بیشمار گوگل نشان دهید؟

آیا می توانیم از این موتور جست وجو برای تبلیغ هم استفاده کنیم؟ بله! شما هم می توانید مانند میلیونها کسب وکار در سراسر دنیا از این موتور جست وجو برای افزایش فروش بهره ببرید.

ثبت اطلاعات شغلی و حضور در سرچ گوگل 

امروزه حضور وب سایتها و یا مطالب آنها در نتایج موتور های جستجو و ورود کاریران از طریق این موتورها یکی از موارد مهم در زمینه رشد محسوب شده و عملکرد مطلوب آنها را می رساند.

راهنمای مشاغل ایران فعال در حوزه معرفی و تبلیغ مشاغل در سراسر ایران، با ساختار مناسب در این سایت توانسته است در رتبه بالای ورودی، با بیش از 90 درصد از موتور جستجوی گوگل قرار گیرد.  

اگر شما هم صاحب کسب و کاری می باشید و در فکر معرفی شغل خود و فروش بیشتر می باشید با راهنمای مشاغل ایران همراه شوید تا اطلاعات شغلی شما در اولین نتایج موتورهای جستجو قرار گیرد.

 

برای ثبت اطلاعات شغلی خود کلیک کنید.

ثبت اطلاعات شغلی و حضور در سرچ گوگل  

                                                                         

تبلیغات

واتساپ راهنمای مشاغل ایران