ثبت رایگان آگهی

راهنمای مشاغل ایران

ورود اعضا

اگر قبلا فرم عضویت را تکمیل کرده‌اید، می‌توانید از طریق فرم زیر وارد محیط کاربری خود شوید.
رمز ورود خود را فراموش کرده‌ام

عضویت

اگر قبلا عضو نشده‌اید ، با تکمیل فرم زیر می‌توانید به مجموعه‌ی بزرگ راهنمای مشاغل ایران بپیوندید.
Advertisement

تبلیغات در سایت

 

چرا راهنمای مشاغل ایران؟

راهنمای مشاغل ایران اولین سایت رکورد دار دایرکتوری مشاغل در ایران با بیش از یک میلیون و 180 هزار اطلاعات مشاغل و دارای روزانه بیش از 30 هزار بازدید کننده بوده که بیش از 90% بازدید کنندگان از موتورهای جستجو به پورتال راهنمای مشاغل ایران هدایت می شوند. که روزانه به تعداد این آمار افزوده می شود.
با توجه به درخواست مکرر صاحبان مشاغل اقدام به ارائه سرویس اسپانسری نموده است که تولید کنندگان کالا و ارایه دهندگان خدمات، محصولات خود را با قیمت مناسب در بیش از یک میلیون و 180 هزار صفحه به نمایش بگذارند.

سفارش


 

 

چگونگی نمایش آگهی در راهنمای مشاغل ایران

بنرها و تصاویر تبلیغاتی در اندازه و موقعیت های مختلف توسط مشتری قابل انتخاب بوده و در طول مدت شبانه روز به نمایش گذارده خواهد شد. با توجه به ایجاد موقعیت های مختلف، آگهی های سفارشی به صورت ثابت در بیش از یک میلیون و 180 هزار صفحه نمایش داده خواهد شد.

سفارش
 

 موقعیت آگهی ها

 

سفارش


مشخصات بنرها

 اندازه بنرها در جدول فوق درج شده است وحداکثر حجم قابل قبول برای بنرها صد کیلو بایت ( 100KB) می‌باشد. بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا  JPG و یا فایل فلش SWF باشند.
لازم به ذکر است که در صورتی که حجم فایل بنر بالاتر از اندازه مشخص شده باشد آگهی فعال نخواهد شد. همچنین در صورت استفاده از بنر فلش لینک مرتبط با آن نیز میبایست در زمان طراحی بنر توسط طراح بنر در آن قرار گیرد.بنرهای فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال سازی لینک یا فراخوانی آدرس وب یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربر غیر مجاز می باشد.
برای آگهی هایی که بنرهای تصویری (فرمت GIF یا JPG ) استفاده میکنند امکان ثبت کلیک وجود داشته و آگهی دهنده در صورت استفاده از بنرهایی با این فرمت میتواند درخواست تعداد کلیک را ارسال نموده تا در محدوده زمانی فعال بودن آگهی به ایمیل سفارش دهنده ارسال شود.

سفارش

 

نحوه سفارش و پرداخت آگهی

می توانید با کلیک روی سفارش، فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایید. پس از دریافت اطلاعات کارشناسان ما با شما تماس حاصل نموده و نحوه ارسال بنر و پرداخت  را ارائه خواهند نمود. 

جهت اطلاعات بیشتر و سفارش آگهی میتوانید با با شماره ثابت 02433764211 و با شماره همراه 09367240652 تماس حاصل نمایید.

 

سفارش