ثبت رایگان آگهی

راهنمای مشاغل ایران

ورود اعضا

اگر قبلا فرم عضویت را تکمیل کرده‌اید، می‌توانید از طریق فرم زیر وارد محیط کاربری خود شوید.
رمز ورود خود را فراموش کرده‌ام

عضویت

اگر قبلا عضو نشده‌اید ، با تکمیل فرم زیر می‌توانید به مجموعه‌ی بزرگ راهنمای مشاغل ایران بپیوندید.

تبلیغات در سایت

چرا راهنمای مشاغل ایران
چگونگی نمایش آگهی در راهنمای مشاغل ایران
موقعیت نمایش آگهی اسپانسری
مشخصات بنرها
نحوه پرداخت
نحوه سفارش آگهی
قوانین و شرایط جذب آگهی
برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم

 

 

چرا راهنمای مشاغل ایران؟

راهنمای مشاغل ایران RBIRAN.IR با گردآوری بالغ بر 1.400.000 اطلاعات مشاغل اولین سایت رکورد دار دایرکتوری مشاغل ایران با بازدید روزانه 15000 بوده که بیش از 50% بازدید کنندگان از موتورهای جستجو به پورتال راهنمای مشاغل ایران هدایت می شوند. که روزانه به تعداد این آمار افزوده می شود.
راهنمای مشاغل ایران با توجه به موضوع فوق اقدام به ارائه سرویس اسپانسری صاحبان مشاغل نموده است که می توانند خدمات و محصولات خود را با قیمت مناسب در 1.400.000 صفحه به نمایش بگذارند.

سفارش


 

 

چگونگی نمایش آگهی در راهنمای مشاغل ایران

بنرها و تصاویر تبلیغاتی در اندازه و موقعیت های مختلف توسط مشتری قابل انتخاب بوده و در طول مدت شبانه روز به نمایش گذارده خواهد شد. با توجه به ایجاد موقعیت های مختلف، آگهی های سفارشی به صورت ثابت در 1.400.000 صفحه نمایش داده خواهد شد.

سفارش
 

 موقعیت آگهی ها

 

سفارش


 

 

مشخصات بنرها

 اندازه بنرها در جدول فوق درج شده است وحداکثر حجم قابل قبول برای بنرها صد کیلو بایت ( 100KB) می‌باشد. بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا  JPG و یا فایل فلش SWF باشند.
لازم به ذکر است که در صورتی که حجم فایل بنر بالاتر از اندازه مشخص شده باشد آگهی فعال نخواهد شد. همچنین در صورت استفاده از بنر فلش لینک مرتبط با آن نیز میبایست در زمان طراحی بنر توسط طراح بنر در آن قرار گیرد.بنرهای فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال سازی لینک یا فراخوانی آدرس وب یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربر غیر مجاز می باشد.
برای آگهی هایی که بنرهای تصویری (فرمت GIF یا JPG ) استفاده میکنند امکان ثبت کلیک وجود داشته و آگهی دهنده در صورت استفاده از بنرهایی با این فرمت میتواند درخواست تعداد کلیک را ارسال نموده تا در محدوده زمانی فعال بودن آگهی به ایمیل سفارش دهنده ارسال شود.

سفارش

 

 

نحوه پرداخت

جهت سفارش می توانید با کلیک بر روی لینک زیر به صورت آنلاین نوع و مدت آگهی را انتخاب و آنلاین پرداخت نمایید. پس از دریافت اطلاعات کارشناسان ما با شما تماس حاصل نموده و نحوه ارسال بنر و اطلاعات تکمیلی را ارائه خواهند نمود. 
همچنین می توانید مبلغ آگهی را از طریق شماره حساب های زیر واریز واطلاعات واریز و آگهی خود را از طریق تماس تلفنی یا ایمیل info@rbiran.ir اطلاع دهید.
توجه کنید مشخصات واریزی را نهایتاً تا 7 روز پس از واریز به اطلاع ما رسانده و تایید آنرا دریافت کنید در غیر اینصورت سایت هیچ مسولیتی برای بررسی و تایید واریزی شما نخواهد داشت.همچنین توجه داشته باشید که واریز مبلغ آگهی به معنای قبول قوانین سایت و تایید نهایی سفارش آگهی است بنابراین حتما قبل از واریز مبلغ شرایط و قوانین جذب آگهی را مطالعه فرمایید.

سفارش

 

 

نحوه سفارش آگهی

جهت سفارش آگهی کافیست پکیج تبلیغاتی مدنظرتان را انتخاب و بصورت آنلاین سفارش یا به شماره حسابهای زیر واریز نمایید سفارش شما بررسی و ظرف دو تا سه روز کاری آگهی شما فعال خواهد شد. 
اگر برای نخستین بار است که سفارش آگهی می دهید و نسبت به محتوای سایت و پذیرش آن شک دارید می‌توانید ابتدا آدرس سایت و یا تصویر آگهی را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید تا بررسی و در صورت تایید به اطلاع شما برسد. در این زمینه قوانین و شرایط جذب آگهی که در همین صفحه اشاره شده است را نیز مطالعه کنید. 
جهت اطلاعات بیشتر و سفارش آگهی میتوانید با ایمیل info@rbiran.ir و یا با تلفن 09367240652 تماس حاصل نمایید.

سفارش

 

 

قوانین و شرایط جذب آگهی

•    از پذیرش آگهی سایتهای  حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم. 
•    نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب های ذکر شده در سایت   انجام پذير خواهد بود. 
•    درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در راهنمای مشاغل ایران (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در راهنمای مشاغل ایران باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد. 
•    هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.
•    مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال راهنمای مشاغل ایران در قبول بنر و آگهی مختار است. 
•    تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد. 
•    طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد .
•    پذیرش آگهی مربوط به فعالیتها یا شخصیتهای سیاسی تنها پس از هماهنگی با مدیران سایت امکان پذیر خواهد بود. 
•    در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند. 
•    در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد)  نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود. 
•    پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.
•    واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید.مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای راهنمای برتر ایران نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده راهنمای برتر ایران نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.

سفارش

 

 

برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم

•    شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی 
•    تبلیغات شبکه ها و سایتهای کسب در آمد براساس کلیک ( Pay Per Click ) یا همکاری اشتراکی 
•    گروههای ایمیل (مانند گروههای یاهو ) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیلها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوه
•    شبکه های اجتماعی ، بانک های مشاغل و نیازمندی، سایتهای طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی، خدمات پیام کوتاه و سایتهایی که فعالیتی مشابه با راهنمای مشاغل ایران دارند یا به نحوی چنین سایتی را تبلیغ میکنند.
•    سایتهایی در زمینه انتشار موزیکهای غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت میکنند.
•    هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.
•    سایتهایی که به نحوی محتوای سایتهای فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ میکنند. 
•    بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.
•    هرگونه آگهی که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند. 

 

 سفارش