ثبت رایگان آگهی

راهنمای مشاغل ایران

ورود اعضا

اگر قبلا فرم عضویت را تکمیل کرده‌اید، می‌توانید از طریق فرم زیر وارد محیط کاربری خود شوید.
رمز ورود خود را فراموش کرده‌ام

عضویت

اگر قبلا عضو نشده‌اید ، با تکمیل فرم زیر می‌توانید به مجموعه‌ی بزرگ راهنمای مشاغل ایران بپیوندید.
Advertisement

بیش از 90 % ورودی سایت راهنمای مشاغل ایران از موتور جستجوی گوگل می باشد

 

 

واژهٔ گوگول که به معنی «یک عدد یک و صد صفر جلوی آن» است که نوعی شعار و در واقع مقصود موضوع است. بدین معنی که گوگل قصد دارد تا سرویس‌ها، اهداف و اطلاع‌رسانی و اطلاعات خود را تا آن مقدار در وب در جهان گسترش دهد. گوگل به طور تخمینی دارای بیش از یک میلیون سرور در سراسر جهان است، و روزانه برروی بیش از یک میلیارد درخواست جستجو، و حدود ۲۴ پتابایت داده تولید شده توسط کاربران پردازش انجام می‌دهد.

 

 

 

گوگل در ایران یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین موتور های جستجو بوده و روزانه میلیونها کاربر از نتایج آن در حوزه وب بهره مند می شوند.با توجه به نحوه عملکرد این موتور جستجو و رشد روز افزون استفاده از دنیای بی کران اینترنت و نیاز به نتایج درفضای اینترنت ما را وادار به بهره گیری از آن می کند.

امروزه حضور وب سایتها و یا مطالب آنها در نتایج موتور های جستجو و ورود کاریران از طریق این موتورها یکی از موارد مهم در زمینه رشد محسوب شده و عملکرد مطلوب آنها را می رساند.

ساختار مناسب سایتها و وب گاهها باعث بایگانی (ایندکس) مطالب در موتور های جستجو شده و در مواقع لزوم در اختیار کاربر قرار می گیرد.

وب سایت های بسیاری در کشورمان در حوزه های مختلف مشغول فعالیت و اطلاع رسانی بوده و در تلاشند تا جایگاه خود را در موتور های جستجو ارتقاء بخشند و در رتبه های بالاتری قرار بگیرند.

 

راهنمای مشاغل ایران فعال در حوزه اطلاع رسانی مشاغل در سراسر ایران، با ساختار مناسب در این سایت توانسته است در رتبه بالای ورودی با بیش از 90 درصد از موتورجستجوی گوگل قرار گیرد.  

 

 

اگر شما هم صاحب کسب و کاری می باشید و در فکر معرفی شغل خود و فروش بیشتر می باشید با راهنمای مشاغل ایران همراه شوید تا اطلاعات شغلی شما در اولین نتایج موتورهای جستجو قرار گیرد. برای ثبت آگهی شغلی خود کلیک کنید.

 

  ثبت آگهی مشاغل