ثبت رایگان آگهی

راهنمای مشاغل ایران

ورود اعضا

اگر قبلا فرم عضویت را تکمیل کرده‌اید، می‌توانید از طریق فرم زیر وارد محیط کاربری خود شوید.
رمز ورود خود را فراموش کرده‌ام

عضویت

اگر قبلا عضو نشده‌اید ، با تکمیل فرم زیر می‌توانید به مجموعه‌ی بزرگ راهنمای مشاغل ایران بپیوندید.
Advertisement

چگونه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم

کسب و کارهای اینترنتی، علاج اقتصادی در روزگار کرونایی

کسب و کارهای اینترنتی، علاج اقتصادی در روزگار کرونایی

در حالی که این روزها، بیماری کرونا بسیاری از مشاغل را دچار رکود کرده است، کسب و کارهای اینترنتی می توانند نسخه ای علاج بخش برای آنها باشند.  

آمدن مهمان ناخوانده ای به نام کرونا، این روزها علاوه بر ایجاد اضطراب و استرس در بین مردم، پیامدهای مختلفی هم برای جوامع داشته و نه تنها بر روی اقتصاد ایران بلکه کل جهان تاثیر گذاشته است. بسیاری از کسب و کارها با رکود مواجه شده و بازار و مغازه ها در برخی شهرها تعطیل شده اند.

وقوع این اتفاق، ضربه سنگینی را با خود برای کاسبان به همراه داشت اما در این بین افرادی هستند که با راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای حرفه مرتبط با خود، به هر نحوی تاکنون نگذاشته اند کسبشان از رونق بیفتد.

شما هم اگر صاحب کسب و کاری هستید و تولید یا خدماتی ارایه می کنید با سایت راهنمای مشاغل ایران www.rbiran.ir ( دروازه ورو کسب و کارها به دنیای بی کران اینترنت ) همراه شده، صفحه اختصاصی شغل خودتون رو طبق نمونه زیر ساخته و اطلاعات شغلی تون رو در معرض بازدید هزاران نفر قرار دهید.  

شما می توانید آدرس صفحات شغلی خود را در شبکه های اجتماعی ( تلگرام، اینستاگرام و در صورت داشتن سایت ) در صفحه اختصاصی شغل خودتون قرار دهید تا مشتریانتان براحتی با شما در ارتباط باشند.

 

 صفحه شغلی خودم را می سازم

 

نمونه صفحه شغلی

اگر چه این روزها، بیماری کرونا سبب شده تا بسیاری از مشاغل و کسب و کارها از رونق قبلی خود برخوردار نباشند اما کسب و کارهای اینترنتی به خوبی و با سرعتی بیش از گذشته توانسته اند جایگاه خود را بین مردم ارتقا ببخشند.

 

شما هم اگر صاحب کسب و کاری هستید و تولید یا خدماتی ارایه می کنید با سایت راهنمای مشاغل ایران www.rbiran.ir ( دروازه ورو کسب و کارها به دنیای بی کران اینترنت ) همراه شده، صفحه اختصاصی شغل خودتون رو طبق نمونه بالا ساخته و اطلاعات شغلی تون رو در معرض بازدید هزاران نفر قرار دهید 

 

 صفحه شغلی خودم را می سازم