ثبت رایگان آگهی

راهنمای مشاغل ایران

ورود اعضا

اگر قبلا فرم عضویت را تکمیل کرده‌اید، می‌توانید از طریق فرم زیر وارد محیط کاربری خود شوید.
رمز ورود خود را فراموش کرده‌ام

عضویت

اگر قبلا عضو نشده‌اید ، با تکمیل فرم زیر می‌توانید به مجموعه‌ی بزرگ راهنمای مشاغل ایران بپیوندید.
Advertisement

مزایای حضور در بانک مشاغل

به طور کلی بانک های اطلاعات مشاغل، مجموعه ی کاملی از اطلاعات فروشندگان کالا یا خدمات دهندگان در زمینه های شغلی متنوع،  به تفکیک موضوع کالا و خدماتی که ارائه می دهند، می باشد.

این دسته از وب سایت ها در واقع مرجعی است که بازدیدکنندگان می توانند باتوجه به نیاز خود، مراکز ارائه دهنده را یافته و از میان آنها گزینه مناسب را انتخاب نمایند و از خدمات آن بهره مند شوند.

قرار گرفتن در فهرست مشاغل با توجه به نوع فعالیت یا خدمات ارائه شده را می توان اولین مزیت حضور در بانک مشاغل دانست. شما می توانید اطلاعات کامل مجموعه خود شامل توضیح در مورد خدماتتان را همراه با تصویر در صفحه اختصاصی که به شما تعلق می گیرد قرار دهید.
امکان درج آگهی های فروش که به صورت موردی یا مدت دار نیاز دارید برای مثال: فروش تعداد محدودی از یک کالا یا ارائه شکل خاصی از خدمات به صورت محصول، که این نوع آگهی ها به خوبی به مخاطبین نمایش داده می شود و به فروش سریع شما کمک خواهد کرد.

ماندگارترین،کم هزینه ترین و بهترین فضا برای تبلیغات فضای مجازی است. علاوه بر هزینه پایین و ماندگاری این دسته از تیلیغات یکی از مزایای مهم خدمات مجازی عدم استفاده از کاغذ می باشد که به این جهت ما این دسته از وب سایت ها را تبلیغات سبز و در خدمت حفظ محیط زیست میدانیم.

با  گسترش روزافزون دسترسی اقشار گوناگون جامعه به اینترنت و سهل الوصول بودن آن، نسخه های چاپی کتابهای دایرکتوری مشاغل (نیازمندیها، اطلاعات ۱۱۸ و ...) به سرعت جای خود را به نمونه های اینترنتی چنین خدماتی می دهند.
محتوای این وبسایت ها می تواند شامل اطلاعات شهری مورد نیاز و ضروری شهروندان به شرح زیر باشد:
امکان ثبت اطلاعات واحد صنفی با تمامی جزئیات به صلاحدید ثبت کننده آگهی مانند: نام، نشانی، شماره تلفن، شماره نمابر، نام مدیر و …
به همراه عکس، برای توضیح و تبیین بیشتر چگونگی و کیفیت خدمات ارائه شده
۱) با بهره گیری از خدمات گوناگون نیازمندیهای اینترنتی برای رفع نیازهای روزمره شهری، دیگر نیازی به ترددهای غیرضروری در سطح شهر و اتلاف وقت، هزینه و انرژی نیست.

۲) قابلیت ثبت آدرس به هنگام درج آگهی کالا و خدمات، این امکان را برای مشتری فراهم می سازد تا به هنگام جستجوی خدمات مورد نظر خود نزدیک ترین دسترسی به محل زندگی و یا موقعیت مکانی خود را انتخاب نماید.

۳) مشتری می تواند با بررسی و مقایسه قیمت کالا و خدمات ارایه شده توسط واحدهای گوناگون و همچنین پیگیری قیمت با فروشندگان و تولید کنندگان از طریق تماس تلفنی یا ایمیل، یهترین گزینه ممکن را انتخاب نموده و احتمال خسارت ناشی از عدم اطلاع کافی از بهای خدمات را به حداقل برساند.

4) تولیدکنندگان کالاهای مختلف و ارائه دهندگان خدمات گوناگون از طریق بانک اطلاعات مشاغل می توانند بی هیچ واسطه ای و به ارزان ترین و سریع ترین روش ممکن برای کالا و خدمات خود مشتری بیابند.

5) عدم ثبت آگهی واحد شغلی شما در این مجموعه بعنوان یک راهنمای جامع اطلاعات مشاغل به نوعی عدم حضور در چرخه‌ی اقتصادی تلقی شده و شما را از دیدرس مستقیم بازار مصرف محروم می سازد.

6) در دسترس بودن اطلاعات صاحبان مشاغل، اصناف، تولید کنندگان و بازرگانان در مجموعه دایرکتوری مشاغل موجب تسهیل در برقراری روابط دادوستد شده و در نتیجه رونق اقتصادی را به دنبال دارد.

7) با استفاده از سامانه تبلیغات سرویس های دایرکتوری اینترنتی و مکانهایی که بدین منظوربر روی وبسایت  در نظر گرفته می شوند،  می توانید بیشتر در معرض چشم مخاطبان سایت قرار گیرید. بهره گیری از این ابزارها به جستجوی شما در موتور های جستجو نیز کمک شایانی خواهند نمود.

8) امکان دسترسی به اطلاعات ثبت شده در هر ساعتی از شبانه روز

اگر شما هم در یکی استانهای ایران، صاحب شغل می باشید و خدمات یا تولیدی ارائه مکنید و به دنبال کسب بازارهای هدف خود می باشید، و در این مسیر، برای معرفی خدمات خود مشکل دارید، آگهی شغلی خود را  با امکان ویرایش نامحدود، در جمع بیش از یک میلیون و 100 هزار آگهی ثبت شده قرار دهید و از مزایای آن برخوردار شوید.

آگهی شما نه تنها در استان محل فعالیت، بلکه در 31 استان و 1245 شهر به نمایش گذاشته شده و در معرض دید بیش از 7000 بازدید روزانه قرارخواهد گرفت.

در هر شغلی که فعالید و هر نقطه از میهنمان، ایران هستید آگهی خود را ثبت فرمایید.

                                                                                                             

                                                                                ثبت آگهی مشاغل