ثبت رایگان آگهی

راهنمای مشاغل ایران

ورود اعضا

اگر قبلا فرم عضویت را تکمیل کرده‌اید، می‌توانید از طریق فرم زیر وارد محیط کاربری خود شوید.
رمز ورود خود را فراموش کرده‌ام

عضویت

اگر قبلا عضو نشده‌اید ، با تکمیل فرم زیر می‌توانید به مجموعه‌ی بزرگ راهنمای مشاغل ایران بپیوندید.

صنايع برق بهانور

98 بازدید

صنايع برق بهانور

کد عضویت 1814628 ویرایش اطلاعات
مدیریت محمداسماعيل افشاري
فعالیت الکترونیک، کامپیوتر، مخابرات  ›  الکترونیک
موقعیت اصفهان › سميرم
آدرس بلوار ابن سينا، بلوار بشارت، كوچه ساحل
تلفن ثابت ۰۳۱۵۳۶۶۳۱۰۵
تلفن همراه ۰۹۱۳۹۲۱۰۶۸۴
ایمیل msa3935@gmail.com
شرح خدمات شرکت صنایع برق بهانور افشار به شماره ثبت ۹۱۳ فعالیت خود را به کمک جمعی از مهندسین برق از سال ۱۳۹۶ در زمینه تحقیقات، طراحی و ساخت تجهیزات الکتریکی آغاز کرده است.

تجهیزات الکتریکی تولیدی این شرکت با کیفیت ساخت بالا و گارانتی معتبر سبب شده تا در همین مدت زمان بتواند جایگاه خوبی را در بازار برق پیدا کند. این شرکت فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت انواع محافظ برق استاندارد و واقعی و رابط برق آغاز کرده است و اکنون در حال طراحی و آماده سازی خط تولید لامپ ال ای دی با نور و توان واقعی می باشد.

ویژگی خوب و مهم شرکت صنایع برق بهانور افشار این است که موقعیت شغلی خوبی را برای بسیاری از جوانان آماده کرده است . به گونه ای که در حال حاضر بسیاری افراد از طریق بازاریابی برای این شرکت کسب درآمد می کنند.

دوستان (ساکن هر استان یا شهری که باشند) میتوانند از طریق این لینک فرم استخدام بازاریاب را تکمیل نموده و برای شرکت ارسال کنند و به جمع بهانور اضافه شوند.

تمامی فروشندگان تجهیزات الکتریکی، لوازم خانگی، صوتی و تصویری و فروشندگان کامپیوتر و لپ تاپ و… می توانند توسط این لینک درخواست نمایندگی فروش کنند.
ثبت اطلاعات شغلی در این گروه